Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Sex u guzu
Pet Jun 15, 2012 5:14 pm od Marlena

» omnibus "Video V. Poezija" - Natalija Ž. Živković (online)
Pet Jul 22, 2011 10:32 pm od UzvodnaPirana

» Najlepsi citati
Pon Dec 06, 2010 9:43 pm od bokitalinda

» Kaladont...moja omiljena zabava
Pet Avg 21, 2009 6:13 am od Teo

» Parče neTa...za sve one koji zele da upisu nesto licno a nemaju gde...
Pet Avg 21, 2009 5:49 am od Teo

» Nova adresa
Sre Avg 05, 2009 2:58 am od Nena412

» Društvene igre
Sre Jul 22, 2009 3:56 am od Debilko

» Dobrodošli
Čet Jul 16, 2009 4:36 am od sistem33

» IN MEMORIAM- TOSE PROESKI 1981-2007
Pet Jun 12, 2009 4:10 pm od Adri

» Nedostaje mi....
Sub Maj 30, 2009 4:21 pm od Adri

Vaša Reklama

FK Partizan Forum

Sajt navijača srbije

Radio x-plode

Sekte-rak na kozi jedne nacije
SAT

Nesporazumi..

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Nesporazumi..

Počalji od Nena412 taj Uto Sep 23, 2008 1:55 pm

Puno vremena provodim na netu i primetila sam da do nesporazuma uvek dodje sa likovima do cijeg mi je misljenja veoma stalo.Nista lakse nego staviti pogresan "ton" na reci bez tona i izraza lica.Volim kad s nekim kuckam pustiti kam, tako bar izraz lica docara "ton".

Kako se vi snalazite?
Koliko vaznosti pridajete komunikaciji na netu?
Koliko ste iskreni i treba li biti iskren ovde?

Izvolite...

Nena412
Administratorka
Administratorka

Ženski
Broj poruka : 1849
Godina : 45
Poso/dokolice : Slatkorečivi savetnik :)
Raspoloženje : uvek za :)
Datum upisa : 14.09.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.upoznavanje-druzenje-chat.com

Nazad na vrh Ići dole

Re: Nesporazumi..

Počalji od Paloma taj Uto Sep 23, 2008 9:48 pm

[i]Naime, da li je osobu lakše upoznati putem pisane rieči, odnosno ovakve vrste medija ili u realnom životu, vrlo je diskutabilno. Međutim, ponekad, zbilja je lakše opustiti se u virtualnom svetu, ako želite biti svoji, naravno iz razloga jer je ovdje lakše podnositi kritike na vlastiti račun, te moguću osudu za raznorazna stajališta u životu. Svi mi želimo stvoriti što bolju sliku o sebi, međutim naše reči nas itekako otkrivaju, možda ne u meri koliko govor tela, ali vrhunski čitači između redova, vrlo će vas lako proceniti. Kada se i upozna par ljudi putem interneta, i shvate koliko toga imaju zajedničkog, možda se i ne slažu u nekim aspektima nekih tema, doduše čak se nekad i nađu u sukobu mišljenja, ali u globalu, ugodno im je voditi razgovore jedni s drugima. I kada osobe upoznate na taj način, prihvatite sve što su vam te iste izložile o sebi, napokon upoznate ih i uživo, i sve se poklopi, i onda vam kasnije kažu da ne vjerujete svemu što pročitate, jer napokon ovo je samo virtuala?! Nadam se da nisam jedina na ovim prostorima koja veruje da je i ovo jedan alternativni svet, sa svim svojim prednostima i manama, u kojem ipak moramo ostati svoji, jer su ovdje upravo reči koje nas čine osobom. U svakom slučaju i ovdje treba biti oprezan kao i u stvarnosti, ako virtualu doživljavaš kao još jedan svoj deo stvarnosti. Onda je to ozbiljno.

Paloma
vredna članica
vredna članica

Ženski
Broj poruka : 979
Raspoloženje : zavisi od situacije
Datum upisa : 15.09.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od damma taj Sre Sep 24, 2008 10:55 pm

Svi ljudi lazu.nije vazno da li je to na netu ili u zivotu,svako zeli da se predstavi drugima u boljem svetlu nego shto to zaista jeste..A razlog je najchesce da bi nas neko voleoo.. Snimam

damma
nije više član
nije više član

Ženski
Broj poruka : 229
Datum upisa : 20.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od krupije taj Čet Sep 25, 2008 8:11 am

posle par godina provedenih na ovom ludom netu mogu reci da sam samo jednom doziveo da upoznajem svoju buducu devojku.desilo se sasvim slucajno,nisam ni pomislio da ce izrasti u nesto sasvim lepo.jesam je povredio odmah na pocetku ali zaista je bio nepromisljen potez.danima i nocima sam sedeo pored monitora.sve oko sebe sam zapostavio,drustvo iz live sa neta,osecaj live zivota.radovao sam se svakom paljenju kamere i caskanju i nekom planiranju.prvi susret sa njom sam doziveo kao da se vec zabavljamo godinama.seli smo narucili kafu i svodili utiske.duvao je neki topli avgustovski vetar dok smo uzimali jos po jednu kafu u ruskom caru.nisam nista video.sva ona bljestila oko mene su nestala.cini mi se da sam se nasao u pustinji.video sam samo njenu kosu polu crvenu i njen osmeh.zagrlio sam je i otisli smo..................................razisli smo se posle godinu i pol i vise nikada nisam pozeleo da na taj nacin upoznam devojku.i dan danas kam stoji.pogledam u kam i setim se nje.

krupije
član
član

Muški
Broj poruka : 111
Datum upisa : 24.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tweety taj Uto Sep 30, 2008 5:26 pm

pa preko neta nikada ne znas da li ces naleteti na dobru ili losu osobu,ne volim detaljno otkrivati nekom tamo moj zivot,imam samo nekolicinu ljudi kojima verujem preko neta,i sa kojima sam u kontaktu,jer ne verujem puno ljudima...

tweety
član
član

Broj poruka : 13
Datum upisa : 30.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od krupije taj Sre Okt 01, 2008 8:14 am

najgore je sto u pocetku zamisljas osobu sa druge strane kako se tebi odgovara slika a u live je drugacije.oguglao sam na to.ali svako prodje kroz tu fazu

krupije
član
član

Muški
Broj poruka : 111
Datum upisa : 24.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gele70 taj Sub Jan 03, 2009 7:01 pm

Evo ja cu se ovde javno izviniti jesenjinu sto se nismo razumeli ,vidim imamo puno zajednickog recimo sto se tice pecanja camca odmaranje pored reke ali to je sve nebitno. jos jednom se izvinjavam posto sam mladlji i cenim to sto pises ali verovatno da se radi o sukobu generacija , mislim sukob ne sukob nego verovatno razlicito misljenje imam svoje vidjenje nekih stvari i on naravno svoje i samo je to broblem ostacemo kod toga bar ja cenim tvoje misljenje sto ne kazem da se slazem stobom nego cu ga zadrazti za sebe ...

toliko od mene Jesenjin izvini... pivo

gele70
urednik
urednik

Muški
Broj poruka : 1106
Godina : 46
Poso/dokolice : privatnik
Raspoloženje : opusteno
Datum upisa : 16.09.2008

Nazad na vrh Ići dole