Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Sex u guzu
Pet Jun 15, 2012 5:14 pm od Marlena

» omnibus "Video V. Poezija" - Natalija Ž. Živković (online)
Pet Jul 22, 2011 10:32 pm od UzvodnaPirana

» Najlepsi citati
Pon Dec 06, 2010 9:43 pm od bokitalinda

» Kaladont...moja omiljena zabava
Pet Avg 21, 2009 6:13 am od Teo

» Parče neTa...za sve one koji zele da upisu nesto licno a nemaju gde...
Pet Avg 21, 2009 5:49 am od Teo

» Nova adresa
Sre Avg 05, 2009 2:58 am od Nena412

» Društvene igre
Sre Jul 22, 2009 3:56 am od Debilko

» Dobrodošli
Čet Jul 16, 2009 4:36 am od sistem33

» IN MEMORIAM- TOSE PROESKI 1981-2007
Pet Jun 12, 2009 4:10 pm od Adri

» Nedostaje mi....
Sub Maj 30, 2009 4:21 pm od Adri

Vaša Reklama

FK Partizan Forum

Sajt navijača srbije

Radio x-plode

Sekte-rak na kozi jedne nacije
SAT

Veliki ženski Orgazam

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Veliki ženski Orgazam

Počalji od sistem33 taj Pet Dec 12, 2008 5:38 am

Veliki ženski Orgazam

Vrlo često na filmovima gledamo i u knjigama čitamo o ljudima koji dostižu seksualne vrhunce te povezuju taj doživljaj sa slikama erupcija vulkana i lomljenja valova. Mora da su takve slike vrlo zbunjujuće za ljude koji nikada nisu doživjeli orgazam, a možda još više za one koji ga doživljavaju.

Moramo ipak priznati da kada bi se Zemlja uistinu pomicala za dostizanja vrhunca i kada bi sam vrhunac nalikovao na vožnju brzacima u krhkom kanuu, tada bi ga najvjerojatnije izbjegavali. Pa, što je onda orgazam s velikim slovom "O"?

Najbolje je početi s opisom onoga što se tijekom orgazma zbiva s tijelom. Malo tko bi se iznenadio spoznajom da se pri orgazmu napinju mišići, a povisuje se krvni tlak i ubrzava rad srca. Međutim, postoje i manje poznate promjene. Klitoris se uzdiže i skraćuje, usmine luče i mijenjaju boju, grudi i vagina se šire, maternica dobiva dvaput na veličini, a neke žene osjećaju i "seksualni mlaz" poput usijanog osipa.

Nadalje, na vrhuncu orgazma, žene doživljavaju serije grčenja genitalnih mišića, koja se obično zbivaju 3 do 15 puta unutar vremenskog intervala od 0,8 do 1 sekunde. A, kada napokon stignu do orgazma, žene su mnogo sretnije od muškaraca.

Do vaginalnih orgazama može se stići nadraživanjem G-točke, a ishod mu je ženska ejakulacija. Ne biste vjerovali, ali najveći zabilježeni broj orgazama koje je doživjela žena unutar jednoga sata je 134!, dok je taj najveći broj u muškaraca tek 16.

Međutim, postoji i druga strana orgazma. "Le petite mort" (mala smrt) je rijetka reakcija na orgazam pri kojoj se odmah nakon njegova dostizanja osoba onesvijesti. Nije to ništa strašno ozbiljno, ali poneki nepripremljeni "veliki" ljubavnici mogu doživjeti šok!

Ali, opet, dobrom dijelu ženske populacije za dostizanje orgazma nisu ni potrebni muškarci. Istraživanje "Kinsey Institute for Seks" pokazalo je da u prosjeku ženama treba manje od 4 minute za postizanje orgazma masturbacijom, dok se to prosječno vrijeme produljuje za 5 puta kada u postizanju orgazma pripomažu muškarci.

Orgazmi su užitak koji se stječe vremenom. Ne samo da sposobnost žena za postizanje orgazma raste s godinama, već će žene u 30-im puno vjerojatnije postizati višestruke orgazme, nego što ih postižu djevojke.

Međutim, ne možete li čekati na te zlatne godine kako bi povisili svoju kvotu orgazma evo i nekoliko savjeta:

1. Povećajte razinu svoga seksualnog uzbuđenja stimuliranjem svih osjetila - maštanjem, gledanjem erotskih filmova ili čitanjem "vrućih" sadržaja.
2. Kad se osjećate malo objesnije, povedite se sami, ili uz pomoć svoga ljubavnika, do ruba orgazma, ali se zaustavite prije vrhunca. Ponavljajte postupak 3 puta prije nego što pođete do samog kraja.
3. Nakon orgazma nastavite s nadraživanjem, ponovno upotrijebite maštu, pogledajte video ili pročitajte erotski roman - pričekajte naredni orgazam.

Istraživači sa Rutgers University u New Jerseyju otkrili su da desetina žena u dobi od 32 do 67 godina može postići orgazam samo seksualnim maštanjem. Jedan posto ženske populacije može dostići orgazam samo nadraživanjem grudi. Postoji mnogo više od klasičnog "oči u oči" od 2 minute, kod svake žene jedinstveno. Pa, otkrivajte...

Preuzeto sa sajta klik.hr

Poslednji izmenio Nena412 dana Sub Dec 20, 2008 4:32 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : link uklonjen)

sistem33
član
član

Muški
Broj poruka : 44
Datum upisa : 11.12.2008

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Re: Veliki ženski Orgazam

Počalji od Dylann taj Pet Dec 12, 2008 7:10 pm

paaa ja sebe dozivljavam kao UZROK velikog zenskog orgazma!!! ja kao nekakva oslobodjena sexualna energija kod zene, u njenoj mashti, samim prodornim pogledom izazivam jednu vrstu sexualnog uzbudnjena kod zena! jer one znaju, one osecaju da da sam ja sexualno opterecen, ne drogiram se, protivnik sam toga i ne savetujem nikom... i dok su moji vrsnjaci od petnaeste poceli da vitlaju zene, ja sam prvi put u devetnaestoj poentirao!! i naravno za tih cetiri pet godina dok sam imao zelju, stvorio se komplex, jedna neutaziva zelja! a zene to prepoznaju..

Dylann
vredan član
vredan član

Muški
Broj poruka : 153
Godina : 40
Poso/dokolice : second life
Raspoloženje : imam!
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nena412 taj Pon Dec 15, 2008 5:43 am

Tačka G se inače kod mnogih žena nalazi tačno na kraju reči...

SOPPING

Nena412
Administratorka
Administratorka

Ženski
Broj poruka : 1849
Godina : 45
Poso/dokolice : Slatkorečivi savetnik :)
Raspoloženje : uvek za :)
Datum upisa : 14.09.2008

Pogledaj profil korisnika http://www.upoznavanje-druzenje-chat.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od gele70 taj Pon Dec 15, 2008 5:04 pm

neno hocemo u SOPPINGGGGGG ruza

gele70
urednik
urednik

Muški
Broj poruka : 1106
Godina : 46
Poso/dokolice : privatnik
Raspoloženje : opusteno
Datum upisa : 16.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nena412 taj Uto Dec 16, 2008 1:03 am

paaaaa mogli bi ...nosiš keš ili plastiku vazise

Nena412
Administratorka
Administratorka

Ženski

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dylann taj Ned Jan 04, 2009 4:25 pm

kakve to veze ima sa orgazmom??? :S

Dylann
vredan član
vredan član

Muški
Broj poruka : 153
Godina : 40
Poso/dokolice : second life
Raspoloženje : imam!
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nena412 taj Pon Jan 05, 2009 12:31 am

Da si žensko znao bi Very Happy dobar shoping ti je ravan orgazmu ako ne i žešći, za većinu žena vazise

Nena412
Administratorka
Administratorka

Ženski

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 3:13 am

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu